Борис Смуток став другою посадовою особою в Білій Церкві.


11 грудня 2015 року відбулась друга сесія депутатів Білоцерківської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Геннадія Дикого. Першим питанням порядку денного були вибори секретаря міської ради – другої посадової особи в місті. Від фракції «Самопомочі» було висунуто єдиного кандидата Бориса Михайловича Смутка. В результаті таємного голосування він набрав 23 голоси «за» і 8 – «проти». Таким чином більшістю голосів від складу депутатського корпусу його й було обрано. Депутати закликали його вийти з фракції і співпрацювати з депутатами від усіх фракцій.
26 голосами депутати затвердили новий Регламент роботи міської ради і Положення про Постійні комісії, згідно з яким утворили 6 постійних депутатських комісій і затвердили їх голів. Сформовано і затверджено також склад виконавчого комітету, затверджено заступників міського голови і внесена зміни до бюджету міста на 2015 рік.
Від представників громадськості міста в роботі сесії взяли участь голова Київської обласної організації спілки офіцерів України Петро Шапочук, члени Білоцерківської Спілки офіцерів Володимир Ященко, Ілля Голомба, Олег Ковальчевський, Володимир Веровський.


Ілля Голомба, член Національної Спілки журналістів України