Реактивний парогенератор для АТО

Працює на будь-якому паливі - дрібне дерево, відпрацьована олива, вугілля .
Вартість виготовлення 300-500 гривень, в залежності де знайдуться комплектуючі, основа - це старий балон з-під газу пропану та 3-5 літровий старий вогнегасник, трохи труб та металу, зварювальні роботи.
Головне - правильно (безпечно) демонтувати старий газовий балон - попередньо в пустий балон налити води і лише потім зрізати кришку (дверцята пічки).
Випускну трубу треба утеплити базальтовою ватою - 20 грн.
В режимі турбо треба в невеличку миску налити 200-300 грам будь-якого рідкого палива - і швидко отримаємо велику кількість пари для бані. Коли в парній пари вже достатньо - паровий шланг із парою - в відро з водою - нехай гріється.
Витрата води - 1.5-2 літри на годину, в залежності від потужності вогню в пічці.
Доливається вода по витраті - викручується пробка заливної горловини (рукавиці та окуляри для безпеки) і потроху доливається до 1-2 літри.
На початку роботи розтоплюється пічка і хвилин через 10 доливається вода в парогенератор (вогнегасник д=140 мм і довжиною 50 см) . Насичена водяна пара далі попадає в пароперегрівач , догрівається до 250 градусів і споживається.Тестовано в листопаді 2016 , Креслення та інструкції розповсюджується безкоштовно для організацій, які допомагають фронту, воїнам АТО - www.ato.ltd.ua/steam-generator.pdf

Слава Україні! Героям слава!