Допомога воїнам АТО від жителів району та учнів сільських шкіл.

«Волонтери Білоцерківської Громадського об’єднання «Народна Воля» щиро вдячні активістам за співпрацю, нам разом вдалось гідно підтримати бійців в цей важкий для країни час».
Голова БМО ГО «Народна Воля» І. П. Шерехора

Не секрет, що саме волонтери та активісти всієї країни з початку проведення АТО здійснюють масштабну допомогу військовослужбовцям. Зокрема, активно задіяні й активісти з міста Білої Церкви та білоцерківського району. Так за допомоги патріотично налаштованим громадянам, волонтери Білоцерківського громадського об’єднання «Народна воля» зуміли здійснити таку важливу матеріальну підтримку для наших відчайдушних бійців 72 ОМБР, 95 ОАБР та бійців зенітно- ракетного дивізіону .
Хочемо трохи висвітлити життя активістів та їх волонтерський рух в прямому та переносному значенні. Отож, перша зупинка – Білоцерківська дослідно-селекційна станція «Сінгента», біля села Мала Вільшанка. Звідти передали півтори тонни сільсько- господарських продуктів, які власноруч зібрали учні Маловільшанського навчально- виховного комплексу. Останній нині під керівництвом в.о. директора навчально-виховного є Л.М. Маринич, яка доручила вчителю з трудового навчання Юлії Анатоліївни курирувати збір урожаю.
Зі слів вчительки Школа й раніше вже допомагала воїнам АТО, так наприклад :
- Ми вже провели ярмарок на якому продавали солодощі, таким чином збираючи кошти. Також окремо була встановлена скринька для допомоги.
Далі думкою та враженнями з нами ділиться учениця 10-го класу Діана Балас:
Ми допомагаємо солдатам, а вони захищають нашу Батьківщину, завдячуючи їм на Київщині мирне небо та відносно мирне життя.

Також дівчина висловила загальну думку, а саме: «Бійці стоять там, за нашу свободу та територіальну цілісність, щоб Україна була вільною від російських загарбників». До цих слів приєднались учні Олена Хруль, Вікторія Ковальчук, Олена Фесенко, Віталій Криховецький, Юрій Колевник, Олександр Жила, Іван Грищенко та Сергій Паталах.
Друга зупинка волонтерів у Загально- освітній школі села Фурси. Де учні 9-го класу зібрали для воїнів АТО подарунки. Окрім овочів та фруктів свідомі підлітки написали воїнам листи в прозі та віршами. (Такі на листи, як ми вже знаємо, зі свідчень бійців зігрівають їх морально, тому вони часто тримають їх біля серця, як оберіг. В найбільш тяжчі хвилини для них, коли є вільна хвилинка, перечитують. Слова автора І.Р.).
Повертаючись до теми активістів- школярів, виокремимо, що це вже четверта акція в цьому класі, про це нам розповіла заступник директора з виховної роботи, вчитель світової літератури Софія Василівна Шевченко. Також з її слів нам стає зрозумілим, що за минулу акцію було зібрано близько 7 тисячі грн. На них закупили:
Ліки для поранених, які передали до Білоцерківського шпиталю.

170 пар шкарпеток (передали батальйону «Київська Русь»)

Теплі речі та листи з «теплими» словами та побажаннями «Перемоги!».

Додатково кошти на суму 1800 грн. від усіх жителів села передали в зону АТО, адже достеменно відомо, що від села Фурси в зоні проведення бойових дій 23 бійці. (Нехай повертаються цілими й здоровими).
Третя зустріч відбулась з активістками цього ж села Марією Михайлівною та Валентиною Олександрівною Біленькою ( солісткою хору «Вечірня зірка»). Вони передали
Також на зустрічі волонтерів з учнями шкіл Ігор Шерехора Голова Білоцерківської Громадської організації «Народна Воля» провів просвітницьку бесіду, роз’яснюючи їм важливість волонтерської роботи , виховуючи в підростаючому поколінні патріотичний дух.
Отже, що слід виокремити, що волонтери та громадяни з активною життєвою позицією Київщини єдині в своїх прагненнях. А Білоцерківська громадська організація «Народна Воля» є зв’язною ланкою між цивільними людьми та військовими.

Голомба Ілля,
журналіст