Відбулася 5-а звітно-виборна конференція Київської обласної організації Спілки офіцерів України

29 березня ц. р. відбулася 5-а звітно-виборна конференція Київської обласної організації Спілки офіцерів України. Із звітом про виконану роботу за період з грудня 2012 року по березень 2015 року виступив голова обласної організації, підполковник запасу Петро Васильович Шапочук.

У доповіді він відзначив, що за звітний період створено нові міські та районні організації Спілки, члени СОУ брали активну участь у багатьох патріотично-політичних акціях у державі, в тому числі й на Майдані під час Революції Гідності, тісно співпрацювали з міськими волонтерськими організаціями й самі виїжджали з гуманітарною допомогою в зону проведення АТО, ремонтували й оснащували бойову техніку для воїнів.

Промовці, які виступали на конференції відзначали, що обласною організацією Спілки офіцерів України зроблено багато, але попереду – не менш напружена робота. Зокрема, вони акцентували увагу на забезпеченні житлом і виділенні землі для учасників АТО і кадрових військовослужбовців, на пост воєнній їх реабілітації тощо.

На конференції делегати головою Київської обласної організації знову переобрали Петра Васильовича Шапочука на новий 2-річний термін. Першим заступником голови обрано майора запасу Віталія Олександровича Гудзенка, заступником – підполковника запасу Віктора Володимировича Дяченка.

Затверджено комітети за напрямками роботи організації, інші робочі органи. У роботі конференції взяв участь і зачитав резолюцію конференції представник Центрального апарату (м. Київ) Спілки, депутат Васильківської міської ради Сергій Володимирович Нередько.

Ілля Голомба делегат конференції
Фото Володимира Веровського
.